Grand Nett Beach Kuşadası Hotel - Turkey Haritada Bul

İletişim

 AdresKadınlar Denizi, 9. Sk. No:9, 09400 Kuşadası/Aydın

 İletişim: 05301300918

Bluege Travel'ın hemen yanında ve Gazibegendi Turk Kadinlar Birligi Parki'dan 3.9 kilometre mesafede yer alan Grand Nett Beach Otel misafirlerin yüzebilecekleri bir kapalı havuz sunmaktadır. Tesis 33 odadan oluşmaktadır.
Bu otel, Kuşadası şehrinin merkezine 2 km, Izmir Adnan Menderes havalimanına arabayla 60 dakika uzaklıktadır. Konukların 1.7 km uzaklıktaki Kusadasi Kapali Carsi'ı ziyaret etmeleri önerilir.Grand Nett Beach Otel, Kadinlar Denizi Plaji'nın yakınında yer almaktadır.

Sahil Restaurant, Nazilli Pide Salonu, Some Where Else gibi çeşitli restoranlar yakınlardadır.Bu otelde spor salonu vardır.

Lütfen rezervasyon koşullarınızı kontrol edin

6 Nisan 2020 ve sonrasında yapılan rezervasyonlar için koronavirüsün (COVID-19) risklerini ve hükumet önlemlerini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Esnek bir fiyat rezerve etmezseniz iade alma hakkını elde edemeyebilirsiniz. İptal talebiniz, seçtiğiniz koşula ve geçerli olan durumlarda tüketici hakları kanununa bağlı olarak tesis tarafından işleme alınacaktır. Belirsizlik dönemlerinde ücretsiz iptal sunan seçeneği rezerve etmenizi öneririz. Planlarınız değişirse, ücretsiz iptal süresi sona erene kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.